Türlü Kalemler maceramıza hoş geldik hepimiz. Yazarlarımızla, okuyucularımızla cümleten merhabalar. Kimler mi var burada? Kimler yok ki. Öğretmeninden öğrencisine, mühendisinden, sporcusuna renkli dünyadan renkli kalemleriz biz işte. Uzun sohbetler, duygu paylaşımları sonucu karar verdik biz bu maceraya, gönül de verdik tabi ki bir de. Yazmaya ve okunmaya, kendimizi anlatmaya…

Okumanın ve yazmanın insan ruhuna nasıl iyi geldiğini anlatmaya kalemler yetmez ki.  Okumak huzurdur. Yazmaksa, ruhun dışarıya açılan kapısıdır. Konuşacak birini bulamadığında, duyguların coştuğunda devadır her ikisi de.

Her anımızı farklı kıvranışlarla geçirdiğimiz şu fani ama güzelliğine de pek lafımızın olmadığı dünyada paylaşmak gerekmez mi anılarımızı, acılarımızı, umutlarımızı, mutluluklarımızı birbirimizle? Okuyunca evet evet beni nasıl da anlatmış, benden ne kadar çok şey var diyeceğinizden emin olduğumuz duygu ve düşünceleri.  İşte tüm bunlardan dolayı aldık kalemlerimizi, yazıyoruz Allah ne verdiyse.

Tekrardan hoş geldik. Son olarak ne diyelim cümlelerimiz bol olsun. Okuyucularımızın kalpleri huzurla dolsun. Yazmaya da okumaya da vaktimiz olsun.